Зміст

 
УКРАЇНА
Дружелюбівська сільська рада
Вільнянського району
Запорізької області
Тридцять шоста СЕСІЯ сьомого СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/05/2020 року№5Дружелюбівка
Про затвердження проекту рішення «Про встановлення на території Дружелюбівської сільської ради податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та затвердження Порядку його справляння на 2021 рік»

Керуючись п. 24ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 7, ст. 10, пп. 12.3.1, 12.3.2, 12.3.4, 12.3.7 п. 12,3, пп. 12.4.1, 12.4.3 п. 12.4, п. 12,5 ст. 12 розділу І, ст. 266 розділу XII Податкового кодексу України, Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року № 483 « Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», Дружелюбівська сільська рада
В И Р І Ш И Л А :

  1. Затвердити проект рішення “Про встановлення на території Дружелюбівської сільської ради податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та затвердження Порядку його справляння на 2021 рік” (додається ).
  1. В десятиденний термін оприлюднити дане рішення шляхом розміщення на офіційному веб-сайті за адресою: druzhelyubivska.silrada.org, офіційному стенді у  приміщенні  сільської  ради  та направити  повідомлення  про  це  до районної  газети   «Дніпровські вогні»   для  друку  оголошення.
  2. Після отримання погодження Державної регуляторної служби, розгляду пропозицій щодо даного регуляторного акту та закінчення терміну його обговорення, проект рішення сільської ради «Про встановлення на території Дружелюбівської сільської ради податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та затвердження Порядку його справляння на 2021 рік» винести на сесію сільської ради для затвердження.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань соціально – економічного розвитку, бюджету, регламенту, депутатської етики, регуляторної політики та підприємництва            ( Спиця С.В.).
Сільський голова О.С. Гладишев

Додатки :

Експертний висновок
Аналіз регуляторного впливу
Проєкт